Kabina prysznicowa – najlepszy wybór

Tradycyjne wanny są wypierane przez kabiny prysznicowe, dlatego jeśli właśnie wykonujemy remont łazienki to trzeba będzie sprawdzić, co nam pasuje. Wanna jest wygodna, można się odprężyć można poleżeć przez godzinę i się wygrzać. Problem w tym, że wanna jest dzisiaj nie ekologiczna, bo potrzebuje sporo wody, a do tego trzeba mieć jeszcze dużo czasu żeby można było z jej dobrodziejstw korzystać.

Zwykła kabina prysznicowa

Najzwyklejszy model kosztuje kilkaset złotych. Ścianki kabiny są z tworzywa sztucznego, a brodzik jest bardzo płytki. Jeśli ktoś nie ma szczególnych wymagań to na pewno takie rozwiązanie jest dobre.  Te osoby, które chcą mieć połączenie estetyki i funkcjonalności mogą wybrać głęboki brodzik i szklane ściany. Głęboki brodzik jest o tyle dobry, że można w nim umyć dziecko czy nawet coś zaprać.

Luksusowa kabina prysznicowa

Dla bardzo wymagających osób kabina prysznicowa, która ma hydromasaż, masażer stóp, radio i możliwości odbierania telefonów to będzie najlepsze rozwiązanie. Takie kabiny dzisiaj nie są drogie, bo można kupić je od dwóch tysięcy złotych. To dużo i mało, ale na pewno warto taki model rozważyć i sprawdzić jak to wygląda. Bardzo często takie kabiny łączą wannę i kabinę, a zatem jeśli najdzie nas ochota to można się wykąpać, a nie jedynie wziąć prysznic.  Kabina jest bardzo ciężka, a to wszystko przez grube szkło, z których wykonane są ściany. Dodatkowo potrzebna jest nowa instalacja elektryczna, do której będzie można się połączyć żeby wszystkie urządzenia działały.